ШАНОВНІ ДЕРАЖНЯНЦІ!

 20 лютого уся Україна відзначає надзвичайно героїчну дату для українського народу  – річницю трагічних подій на Майдані, вшановує героїв  Небесної Сотні та учасників Революції Гідності.  Розстріл Небесної сотні для мільйонів українців став точкою відліку нашої незалежності.

Герої Небесної сотні – мужні сини та дочки України, вони захищали ідеали демократії, відстоювали права і свободи людини, боролися за вільну та чесну країну,  вірили у європейське майбутнє України та процвітання  Батьківщини. Вони – Герої, тому, що герой це той, хто не шкодує свого життя заради інших.

Ми низько вклоняємось та дякуємо  і тим героям, що полягли, і тим, хто сьогодні зі зброєю в руках захищають кордони нашої Батьківщини.

День Героїв Небесної Сотні – це свято мужності українського народу, це день свободи та рівноправ’я!

Щиро бажаю усім мирного неба, родинної злагоди,  досягнення найвищої мети – Незалежності, Волі та Свободи Української Соборної Держави та не зрадити їхній подвиг.

 У цей день вся Україна вшановує пам’ять громадян, які віддали власне життя  заради майбутнього своїх дітей, всього українського народу.

 

Герої не вмирають, доки живе їхня слава!

Слава Україні!

Слава її героям!

 

Зі щирою повагою Деражнянський міський голова Андрій КОВПАК