Зустріч представників місцевої влади, податківців та підприємництва

Днями  в місті Деражня   відбулася  зустріч в форматі «круглого столу» між представниками  Державної податкової служби, місцевої влади та підприємцями.

Метою зустрічі стало обговорення напрямів взаємодії та співпраці податківців з органами місцевого самоврядування та платниками податків.

Відкриваючи «круглий стіл», голова Деражнянської міської ради Андрій Ковпак  відзначив, що одним з першочергових завдань, яке впливає на розвиток громади, являється  наповнення місцевого бюджету. Усі сторони  діалогу являються учасниками цього процесу тому виникла необхідність в такому форматі обговорення  впливу на нього викликів сьогодення.

У своєму виступі начальник Деражнянської  ДПІ  Головного управління ДПС у Хмельницькій області Олександр Ломай  ознайомив присутніх з  податковими змінами у законодавстві  у 2021 році, акцентував увагу присутніх на початок кампанії декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2020 року, закликавши до співпраці в цьому важливому напрямку керівництво громади.  Велику зацікавленість у ході діалогу викликали законодавчі новації у впровадженні  та застосуванні РРО та програмних РРО, норм Закону України від 04.12.2020  № 1072-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co V-2», можливості електронного сервісу «Електронний кабінет платника».

Платники  податків під час зустрічі вказали на проблемні питання, які виникають під час застосування новацій податкового законодавства, озвучили свої побажання щодо розміру місцевих податків та  закликали до залучення  більш широкої верстви жителів громади   в наповненні місцевого бюджету.

Учасники круглого столу висловили сподівання, що використання тристоронньої  платформи  для обговорення суспільно-важливих питань, з метою напрацювання узгоджених рішень між владою та бізнесом стане основою покращення бізнес-клімату та економічного розвитку громади.