Дорогі наші ветерани! Шановні деражнянці та гості міста!

Від імені міської ради та її виконавчого комітету, від мене особисто прийміть найщиріші вітання з Днем Великої Перемоги та Міжнародним днем пам’яті й примирення. У цей день ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року аби з глибокою повагою згадати та низько вклонитися тим,  хто бився на фронтах тієї війни, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край, виборов нашу свободу.

Для усіх поколінь цей день є особливим святом – у ньому і радість перемоги, і гіркота втрат. Цей день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих людських доль, нездійсненних мрій і задумів. Це свято водночас і щасливе, і сумне, воно гуртує представників усіх поколінь в їх щирому прагненні віддати довічну шану й повагу захисникам Вітчизни.

Вклонімося ж перед світлою пам’яттю всіх, хто віддав своє життя за світле майбутнє, відійшовши у вічність, учасникам бойових дій та партизанського руху, працівникам тилу – усім, хто своїм ратним і трудовим подвигом наближав Перемогу!

Щиро бажаю всім  здоров’я, добра й благополуччя. Нехай роки вашого життя стеляться добром і гарним настроєм, сімейним затишком та щирими словами вдячності від дітей, онуків та правнуків.

Вічна пам’ять тим, кому не судилося дожити до нинішнього свята, хто загинув на дорогах війни!

Честь Вам і слава, дорогі наші  ветерани!

З Днем Великої Перемоги!

Зі щирою повагою 

Деражнянський міський голова                                       Андрій Ковпак