На порядок денний тридцять четвертої сесії Деражнянської міської ради сьомого  скликання було винесено  чотирнадцять  питань.

   Серед них, з метою реалізації державної політики по усуненню причин та умов виникнення загроз національній безпеці, злочинності та тероризму, зміцнення правопорядку у місті, затверджено Програму забезпечення національної безпеки на території Деражнянської  міської ради Хмельницької області на 2017-2018 роки. Внесено зміни до рішення міської ради «Про затвердження Заходів з утримання  та ремонту об’єктів благоустрою міста, які перебувають на балансі комунального підприємства «Деражнянська ЖЕК №1» на 2017 рік».

   Відповідно до внесених змін до рішення міської ради «Про міський бюджет на 2017 рік» виділено кошти КП  «Деражнянська ЖЕК №1» на утримання об’єктів благоустрою, проведення капітального та поточного  ремонту дорожнього покриття вулиць міста, придбання дитячих майданчиків.  Направлено кошти   КП «Деражнянський міськводоканал»  на придбання   запасних частин для ремонту комунальної техніки. З міського бюджету виділено кошти на забезпечення  безкоштовним харчуванням дітей соціально вразливих верств населення міста. З метою підтримки  розвитку спорту в  місті, виділено кошти волейбольному клубу «Іскра» та футбольній команді. А також, відповідно до Програми, виділено кошти Деражнянському  відділенню поліції та Деражнянському районному  сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

   Вагома частина проектів рішень  порядку денного складалась з земельних питань:  «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок»; «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та безоплатну приватизацію земельних ділянок  громадянами»; «Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки»; «Про продаж земельної ділянки»; «Про безоплатну приватизацію земельних ділянок»; «Про поділ земельної ділянки». Всього було розглянуто тридцять три заяви жителів міста.

   На сесії підтримано звернення депутатської фракції Деражнянської районної організації Політичної Партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»» в Деражнянській міській раді щодо правової політики та правосуддя та проекту Державного бюджету України на 2018 рік. 

   Засідання чергової тридцять четвертої сесії  сьомого  скликання пройшло конструктивно, злагоджено та продуктивно, адже виконавчий комітет Деражнянської міської ради на чолі з міським головою Андрієм Ковпаком та депутатський корпус нашого міста мають спільну мету: покращення добробуту жителів, соціально-економічний, культурний  розвиток та   поліпшення стану благоустрою  міста.