20 грудня пройшло чергове засідання виконавчого комітету Деражнянської міської ради під головуванням міського голови Андрія Ковпака.

Члени виконавчого комітету схвалили проект міського бюджету на  2019 рік. Розглянули та затвердили план роботи міськвиконкому на 2019 рік.

Виконкомом розглянуто подання КП «Деражнянська ЖЕК №1»   щодо коригування та встановлення тарифів на послуги з  утримання будинків і споруд  та прибудинкових територій, що надаються  КП «Деражнянська ЖЕК №1» споживачам міста та подання КП «Деражнянський міськводоканал»  про коригування тарифів на послуги з водопостачання  та водовідведення, що надаються КП «Деражнянський міськводоканал» населенню та споживачам всіх форм власності м. Деражня з метою  приведення  тарифів  у відповідність до економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво.  

З метою забезпечення беззбиткової діяльності підприємств та своєчасного, безперебійного, якісного надання послуг споживачам, виконавчим комітетом міської ради прийнято відповідні рішення про коригування та встановлення тарифів.

Встановлено тариф на послуги  з перевезення пасажирів у міському пасажирському транспорті загального користування, який здійснює пасажирські перевезення в звичайному режимі руху на міському автобусному маршруті  рейс №1 та №2  «РТП-Орбіта», що надає ФОП Горбатюк В.В..

Рішення про коригування тарифів будуть  оприлюднені в засобах масової інформації та набирають чинності з 1 січня 2019 року.

З метою реалізації прав окремих категорій громадян  на пільговий проїзд міським   транспортом загального користування на території міста Деражня міськвиконком затвердив порядок  відшкодування витрат на пільгове перевезення окремих категорій громадян на 2019 рік.

Виконкомом розглянуто заяви жителів міста та прийнято рішення  про присвоєння поштових адрес, про  реєстрацію помічником.

       Порушено клопотання про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» Торгонській Лідії Іванівні.

Також виконавчий комітет прийняв рішення про видалення дерев, зазначених в актах обстеження в зв’язку з тим, що вони є  сухостійними, та можуть призвести до виникнення аварійної ситуації.

Членами виконкому визначено види оплачуваних суспільно корисних робіт і перелік об’єктів на яких особи, які вчинили адміністративне правопорушення виконуватимуть  ці роботи.

Члени виконкому заслухали та взяли до відома інформацію  начальника Деражнянського районного сектору ГУДСНС України  в Хмельницькій області    Кирилюка О. А. про стан забезпечення пожежної безпеки на території м. Деражня.