Квітневе  засідання виконавчого комітету Деражнянської міської ради під головуванням міського голови Андрія Ковпака пройшло 18 квітня  2019 року.

До  порядку денного було включено десять питань, які стосувалися соціально-економічного життя усієї громади та окремих громадян міста. 

Прийнято рішення  про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території м. Деражня з метою впорядкування та належної організації діяльності у сфері поводження з побутовими відходами на території міста Деражня.

З метою організації та відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій

світовій війні міськвиконкомом вирішено провести 9 травня 2019 року урочисті заходи та  преміювати учасників війни та учасників бойових дій років Другої світової війни.

Рішенням членів виконавчого комітету  включено гр. Малярчук Н. А. в список громадян, які користуються правом позачергового одержання житлових приміщень.

Розглянуто заяви жителів міста та прийнято рішення  про  присвоєння нових   поштових  адрес та заміну номера квартири.

Проведено реєстрацію помічника.

Затверджено Положення про ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області в м. Деражня.

Розглянувши заяви, попередньо провівши обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, міськвиконком вирішив надати дозвіл на видалення аварійних та сухостійних дерев.

Робота членів виконавчого комітету пройшла конструктивно та злагоджено.