Засідання виконавчого комітету Деражнянської міської ради під головуванням міського голови Андрія Ковпака відбулося 21 лютого 2019 року. Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як соціально-економічного розвитку міста та  життєдіяльності громади, так і окремих її жителів. Участь у  роботі засідання виконавчого комітету взяв голова Деражнянської районної державної адміністрації Андрій Зелінський.

З метою забезпечення у  місті Деражня ефективного утримання багатоквартирних будинків, співвласниками яких не створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, не прийнято рішення  про форму управління багатоквартирним будинком та не обрано управителя, виконавчим комітетом затверджено Положення  про конкурсну комісію з призначення управителя багатоквартирного будинку.

Виконавчим комітетом прийнято рішення про проведення на території міста Деражня двомісячника благоустрою з 01 березня по 30 квітня 2019 року. 12 квітня 2019 року заплановано провести весняну загальноміську толоку з благоустрою території міста. Відповідно до прийнятого рішення, комунальним підприємствам  «Деражнянська ЖЕК №1» та «Деражнянський міськводоканал», керівникам підприємств, організацій, установ, які знаходяться на території міста та мешканцям міста необхідно привести в належний санітарний стан закріплені та прибудинкові території.

Розглянувши лист Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області, міськвиконком вирішив закріпити світлофорний об’єкт, який розташований в м. Деражня на перехресті вулиць Слобода та Проскурівська на праві господарського відання  за  КП  «Деражнянська ЖЕК №1».

Виконкомом розглянуто клопотання комунального підприємства «Деражнянська ЖЕК №1» та надано дозвіл на проведення робіт по видаленню аварійних та сухостійних дерев на міському кладовищі по вул. Проскурівська.

Під час  засідання було прийнято рішення щодо порушення клопотання  перед головою Деражнянської районної державної адміністрації про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» Романовій Лідії Володимирівні.

Розглянуто заяви жителів міста та прийнято рішення  про реєстрацію помічника та присвоєння житловим будинкам нових  поштових адрес.

Членами виконавчого комітету було розглянуто вісім питань та прийнято по них рішення.