Шановні деражнянці!

Запрошуємо усіх небайдужих мешканців міста, родинами, трудовими колективами, 27 квітня 2018 року вийти на загальноміську толоку. Приберемо рідне місто, зробимо його ще красивішим і привабливішим.

   Закликаємо мешканців міста згуртуватися та спільно прибрати прибудинкову територію, ліквідувати стихійні смітники, розбити клумби, висадити кущі та квіти, долучити до цієї роботи дітей та молодь.

   Не маємо сумніву, що підприємці, керівники підприємств, установ та організацій зорганізують колективи на впорядкування та озеленення своїх об’єктів.

   Сподіваємося, що громадські та політичні організації, продемонструють свою активну позицію та візьмуть участь у міській толоці, конкретними і корисними справами засвідчать свою любов до міста, повагу до міської громади.

   Велику надію покладаємо на ентузіазм нашої молоді, яка завжди виступала ініціатором цікавих екологічних проектів, була небайдужа до проблем рідного міста. Віримо, що молоді деражнянці 27 квітня продемонструють високу екологічну культуру і дружньо вийдуть на толоку.

Гуртуймося для спільної справи!

Деражня варта нашої турботи та любові.

Телефон для довідок 2-15-36.

З 18.04.2018 р. по 19.05.2018р. оголошено місячник благоустрою в

м. Деражня.

Рішення виконкому  “Про проведення місячника благоустрою”