Шановні працівники районної газети «Вісник Деражнянщини», автори, дописувачі та широкий читацький загал!

Від мене особисто, від виконавчого комітету та депутатського корпусу Деражнянської міської ради прийміть вітання з нагоди відзначення славного ювілею – 85–ої річниці заснування часопису.

Газета – чернетка історії, сказав хтось із відомих. «Районка» – це літопис становлення нашого краю. Вона змінювала свою назву, але незмінним залишалося її завдання – інформувати людей про життя громади. Наша газета завжди залишається на вістрі подій, намагається об’єктивно висвітлювати усі явища суспільного та економічного життя нашого міста, районну, країни, прислухається до думки читачів. Зі шпальт газети читачі дізнаються про важливі і цікаві, приємні і не дуже події, радіють перемогам наших спортсменів, дізнаються багато цікавої та корисної інформації. За роки виходу газети на її сторінках   відбились долі сотень наших земляків.

Тож з нагоди вашої славної річниці висловлюю слова подяки всім працівникам редакції, усім, хто сьогодні робить все можливе аби газета залишалася бажаним гостем в кожній оселі.

Бажаю усім, хто причетний до видання, земних щедрот, нових творчих знахідок та цікавих тем, приємних новин, вдячних читачів та вірних однодумців, міцного слова у потрібний момент!

Щастя Вам, миру та злагоди!

Зі щирою повагою Деражнянський міський голова Андрій Ковпак