В рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» «ПУЛЬС», консультанти Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України провели виїзну консультацію для фахівців Деражнянської міської ради.

   Консультант із комунікацій Ольга Поліщук в загальних рисах охарактеризувала роботу Асоціації та описала діючі механізми сприяння ОТГ. Також ознайомила присутніх із освітніми заходами, які проводить регіональне відділення: платформи, практикуми, «Маршрути успіху» і престури.

   Консультант з бюджетних питань Юрій Гриневич детальніше зупинився на успіхах та перемогах Асоціації міст України, що стосувалися бюджетного процесу та лобіюванні інтересів громад, що стосуються місцевих податків і зборів. Коротко охарактеризував зміни, які вдалося відстояти для місцевих бюджетів.

   Консультант з юридичних питань Юлія Сапуга у своєму виступі детальніше зупинилася на пропозиціях АМУ, що стосуються поточної реформи адміністративно-територіального устрою Хмельницької області. Також відповіла на питання фахівців земельного відділу, що стосувалися порядку передачі комунального майна в оренду та передачі земельних ділянок на баланс громади.

Фахівці Деражнянської ради подякували за змістовний діалог, а консультанти підкреслили, що завжди готові до продуктивної співпраці із громадами-членами АМУ.