Засідання виконавчого комітету Деражнянської міської ради  

Перше в 2020 році засідання виконавчого комітету Деражнянської міської ради під головуванням міського голови Андрія Ковпака пройшло 17 січня.

   Члени виконкому заслухали та прийняли до відома інформацію директорів КП «Деражнянська ЖЕК №1» Харатіна М. Я. та КП «Деражнянський міськводоканал» Пушкаря А. І. про фінансово-господарську діяльність даних комунальних підприємств.

   Виконкомом розглянуто подання  комунального підприємства «Деражнянський міськводоканал»  про встановлення відкоригованих    тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, що надаються комунальним підприємством споживачам міста, з  метою забезпечення відшкодування  всіх економічно обґрунтованих витрат, пов’язаних із наданням якісних послуг з централізованого водопостачання та водовідведення. Одноголосно прийнято рішення про встановлення відкоригованих тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, що надаються комунальним підприємством «Деражнянський міськводоканал » населенню та споживачам всіх форм власності м. Деражня.

Водопостачання:

  • для населення – 13,35 грн /м3,
  • для бюджетних організацій, установ – 16,00 грн/м3,
  • для інших споживачів – 19,10 грн /м3.

Водовідведення:

  • для населення –20,25 грн /м3,
  • для бюджетних організацій, установ – 23,30 грн /м3,
  • для інших споживачів – 28,95 грн /м3.

Дане рішення буде оприлюднено в засобах масової інформації та набирає чинності з 1 лютого 2020 року.

       Також виконавчий комітет прийняв рішення дозволити КП «Деражнянська ЖЕК №1» здійснити видалення аварійних та сухостійних дерев, зазначених в акті обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню  від 26.12.2019р. № 11.

Розглянуто заяви жителів міста та прийнято рішення  про  присвоєння нових адрес об’єктам нерухомого майна.

 

Члени виконкому заслухали інформацію Деражнянського районного сектору Головного  управління ДСНС України у Хмельницькій області «Про стан забезпечення пожежної безпеки на території м. Деражня» та прийняли до відома.