Засідання міськвиконкому

Чергове засідання виконавчого комітету Деражнянської міської ради під головуванням міського голови Андрія Ковпака пройшло 21 березня  2019 року.

Одне із найважливіших питань порядку денного засідання виконкому стосувалося  забезпечення у  місті Деражня ефективного утримання багатоквартирних будинків, співвласниками яких не створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, не прийнято рішення  про форму управління багатоквартирним будинком та не обрано управителя. Отже,  було прийнято  рішення затвердити конкурсну документацію для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків в місті Деражня та оголошено конкурс з призначення управителя  багатоквартирних будинків  в місті Деражня, визначено строк для подачі конкурсних пропозицій з 22.03.2019 р. по 22.04.2019 р., згідно з конкурсною документацією.

Дане рішення оприлюднене у засобах масової документації  та на офіційному веб-сайті Деражнянської міської ради.

Внесено зміни до Порядку відшкодування витрат за пільгове перевезення окремих категорій громадян на міських маршрутах загального користування автомобільним транспортом на території міста Деражня на 2019 рік .

Рішенням членів виконавчого комітету  включено гр. Штейдер Т.В. в список громадян, які користуються правом позачергового одержання житлових приміщень.

Розглянуто заяви жителів міста та прийнято рішення  про реєстрацію помічників та присвоєння нової  поштової адреси.

Внаслідок буревію, який нещодавно пройшов територією нашого міста, було повалено та поламано дерева. В зв’язку з цим, до Деражнянської міської ради  надійшли клопотання  від організацій міста та заяви жителів про надання дозволу на вирізку аварійних дерев. Розглянувши усі клопотання та заяви, попередньо провівши обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, міськвиконком вирішив надати дозвіл на видалення аварійних та сухостійних дерев, а також  провести розчистку та обрізку крони дерев, які не підлягають видаленню.

Членами виконавчого комітету всього було розглянуто та прийнято рішення по  дев’яти  важливих та соціально значущих питаннях.