11 жовтня  у місті пройшли урочисті заходи з нагоди Дня захисника України.

День захисника України –  це і свято живих Героїв,  і день пам’яті про тих, кого вже немає поруч з нами.  Захисник України – це кожен, хто з давніх часів і по сьогоднішній день стояв та стоїть на сторожі її незалежності.

На захід були запрошені: учасники ООС, сім’ї загиблих воїнів АТО, військовослужбовці Збройних Сил України, волонтери, ветерани війни та праці, воїни інтернаціоналісти, колективи підприємств, установ організацій міста та району, громадяни.

Урочистості розпочалися з пам’ятної ходи до Дошки пам’яті Героїв АТО та Майдану, Меморіалу Слави та пам’ятного знаку воїнів інтернаціоналістів. Полеглих захисників України присутні вшанували хвилиною мовчання, квітами, згадали імена та прізвища земляків, полеглих під час війни на Сході та Революції гідності.

У залі Деражнянського районного будинку культури керівники району, міський голова   привітали усіх присутніх з  святом.    За сумлінне виконання обов’язків, самовіддане служіння українській державі, патріотизм, активну життєву, громадську позиції та з нагоди Дня захисника України  вручили грамоти.

На адресу захисників України лунали слова подяки за мирне небо, за їх віддану справу служити своїй Батьківщині, за їх незламну силу волі до перемоги.

Кращі  учасники художньої самодіяльності та виконавці нашого міста і району подарували присутнім чудові виступи.

Деражнянський міський голова Андрій Ковпак та заступник міського голови Олексій Беднарський відвідали могили загиблих Героїв та поклали квіти, чим засвідчили свою вдячність за їх героїзм.

Вічна пам’ять загиблим борцям за Україну всіх часів!