Всеукраїнський турнір з пляжного волейболу

На Деражнянському стадіоні «Колос» 25 та 26 червня було спекотно, але справа не лише в погодніх умовах. У ці вихідні за перемогу боролися волейболістки з Деражні, Боярки, Житомира, Дунаєвець, Жмеринки, Чорноморська, Рівного та Вінниці.

volleyball

У віковій категорії до 16 років змагалося 16 команд. Переможцями та призерами Кубку в цій віковій категорії стали:

І місце: Рилова Софія/ Авторська Анастасія – м. Чорноморськ,

ІІ місце: Мельник Ольга / Чорна Ірина – м. Деражня,

ІІІ місце: Мороз Дарина / Семенова Анна – м. Деражня,

IV місце: Стріхар Анастасія / Курудз Валентина – м. Деражня.

       У групі до 13 років – 11 команд. Результати змагань:

І місце: Романюк Дарья / Сердюк Єва – м. Чорноморськ,

ІІ місце: Авторська Ольга / Ніценко Вікторія – м .Чорноморськ,

ІІІ місце: Щесняк Аліна / Ковальчук Дарина – м. Деражня,

IV місце: Бойчук Каріна / Карпита Анастасія – м. Вінниця

Всеукраїнський турнір з пляжного волейболу пройшов за підтримки народного депутата України Віктора Бондаря. Усі призери були нагороджені цінними подарунками, медалями та кубками.

Організаційні питання Кубку допомогли вирішити: «ПП Ковальчук», «ПП Вандюк», директор аграрного ліцею Черкаський М. В., директор НВК № 2 Настуняк М. О., директор Будинку творчості Ніженський О. В., питання харчування – кафе «Міраж».

Міський голова Андрій Ковпак привітав тренера Деражнянської ДЮСШ Юзефу Станіславівну Слівінську з успішним проведенням змагань та за сумлінну працю, високий професіоналізм, особливі успіхи, підвищення всеукраїнського спортивного рейтингу міста нагородив грамотою Деражнянської міської ради та грошовою премією.

Вітаємо переможців, учасників, тренерів та батьків. Бажаємо міцного здоров’я, великої удачі, високих здобутків, наполегливості, наснаги та нових перемог.