Шановні деражнянці!

Вітаю усіх  з  Днем Конституції України та  Днем молоді!

   У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави та спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, ухвалила Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною та дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

   Демократичний розвиток ніколи не був легким, маємо набратися терпіння та вірити у те, що наступні покоління українців будуть жити у зовсім іншій країні, яку з гордістю можна буде  назвати конституційно розвиненою та правовою європейською державою.

   У нашому місті живе та творить прекрасна молодь. Розумна, активна, цілеспрямована, про наших  молодих  деражнянців знають не тільки в нашому місті, але й далеко за його межами. Вони активно заявляють про себе в спорті, в роботі, в навчанні, творчості. Для молодості не має нездійснених мрій, головне, йти впевнено до своєї мети.

Від вас, дорогі деражнянці,  від вашої наполегливості та свідомості, вибору особистого  життєвого шляху  залежить ваша доля, доля   нашого міста, нашої країни в цілому.

Бажаю усім невичерпної eнepгiї, міцного здоров’я та  творчого натхнення, родинного благополуччя та життєвих гараздів, щирого кохання.

Успіхів вам, здоров’я та оптимізму!

З щирими побажаннями

Деражнянський міський голова                         Андрій   Ковпак