Традиційно у третю неділю червня в Україні відзначають День медичного працівника. Напередодні свята Деражнянський міський голова привітав працівників КНП «Деражнянська міська багатопрофільна лікарня» та КНП «Деражнянський центр первинної медико-санітарної допомоги” Деражнянської міської ради із професійним святом.

   Квітами, почесними грамотами Деражнянської міської ради було нагороджено 14 працівників медзакладів громади. Серед них лікарі, медсестри, водії, працівники з комплексного прибирання та утримання будинків та секретар КНП «Деражнянської міської багатопрофільної лікарні». Задля покращення комфорту на робочих місцях міський голова подарував колективам медичних закладів побутові прилади першої необхідності. Андрій Миколайович подякував усім членам колективів КНП «Деражнянська міська багатопрофільна лікарня» та КНП «Деражнянський центр первинної медико-санітарної допомоги” Деражнянської міської ради за працю та відданість в умовах пандемії коронавірусу.

  До привітань долучилися керівники медичних закладів Деражнянської громади Затворніцький Михайло Григорович та Онуфрійчук Володимир Іванович. Також слова подяки та вітання висловила депутат Хмельницької обласної ради Лемещук Олена Валеріївна. «Многая літа» усім присутнім пролунала у виконанні колективу «Нижняночка».