13 жовтня 2018 року на площі біля Деражнянського районного будинку культури відбулися  урочистості з  нагоди відзначення Дня захисника України!

У цей день усі свідомі українці віддають данину шани і поваги тим, хто за майбутнє своєї країни  віддали власне життя та здоров’я, залишили своїх рідних та близьких  в ім’я свободи. Славимо та прославляємо хоробрість та мужність  сучасних героїв – захисників української землі! 

На захід були запрошені   учасники антитеростичної операції, сім’ї загиблих воїнів АТО, працівники Збройних Сил України, волонтери, ветерани війни та праці, воїни-інтернаціоналісти, колективи підприємств, установ організацій міста та району, громадяни.

Керівники району, міський голова   привітали усіх присутніх з  святом.    За сумлінне виконання обов’язків, самовіддане служіння українській державі, патріотизм, активну життєву, громадську позиції та з нагоди Дня захисника України  вручили спільні  грамоти.

На адресу захисників України лунали слова подяки за мирне небо, за їх віддану справу служити своїй Батьківщині, за їх незламну силу волі до перемоги.

По закінченню урочистої частини пройшла пам’ятна хода до Дошки пам’яті Героїв  АТО та Майдану, Меморіалу Слави та пам’ятного знаку воїнів-інтернаціоналістів.

Усі присутні поставили квіти до підніжжя пам’ятників в знак вшанування подвигу героїв. На мітингу біля Дошки пам’яті Героїв  АТО та Майдану священнослужителі провели молебень за Україну і всіх померлих військовослужбовців. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих.

Свято продовжилось концертною програмою біля будинку культури за участі вокалістів та кращих колективів художньої самодіяльності міста.