19 січня православні та греко-католицькі християни відзначають Хрещення Господнє – завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу.  Традиційним у цей день є купання у відкритій водоймі. Вважається, що така процедура очищує тіло й душу. Деражнянці теж долучилися до цієї традиції.

Цього дня  о 13 годині на річці Вовк  розпочався святковий обряд з нагоди відзначення Хрещення Господнього. Священнослужителі  провели святковий молебень та освятили воду, яка у цей день вважається цілющою.

Зі словами привітання до громади звернувся ініціатор та організатор свята Деражнянський міський голова Андрій Ковпак, побажав усім міцного здоров’я, веселих свят та життєвої наснаги.

Для охочих пірнути було прорубано ополонку, а на березі чергували рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій та медичні працівники.

Прийняв участь у святкових купанням і міський голова Андрій Ковпак, повівши за собою чималий десяток  сміливців. Для нього це вже обов’язкова традиція на Водохреща.

Для тих, хто приймав участь у хрещенських купаннях була облаштована палатка з обігрівом та зручностями для перевдягання. Усіх бажаючих зігрітися частували смачною ухою, гарячим вином та чаєм.

Міський голова та виконавчий комітет Деражнянської міської ради дякує за допомогу в проведені свята:  директору Деражнянського професійного аграрного ліцею Черкаському Миколі Васильовичу та працівникам кухні,  виконавчому директору ТОВ СП «Домашній хліб» Боровицькому О. В., приватним  підприємцям  Петру Мондруку та Олександру Шеремету, начальнику районного  сектору  ГУ ДСНС у Хмельницькій області Олегу Кирилюку та  колективу рятувальників, представникам правоохоронних органів та бригаді швидкої допомоги,  колективам КП «Деражнянська ЖЕК №1» та КП «Міськводоканал».

Святкування Водохреща із  купанням у крижаній воді  принесло чимало позитивних емоцій, як тим хто купався, так і тим хто прийшов їх підтримати, не наважившись зануритись у воду.