Турнір до Дня фізичної культури та спорту України

Свято фізичної культури та спорту – це свято, яке уособлює велич сили духу, мужності і патріотизму наших людей, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації і розвитку, наслідує славні традиції українського народу.

В місті Деражня, на спортивному майданчику Деражнянської ЗОШ №2, пройшов турнір з міні-футболу серед команд футболістів та команд ветеранів футболу присвячений Дню фізичної культури та спорту.

Серед шести команд футболістів, які взяли участь в першому турнірі, а саме: «Ліга-свобода», «Ліга молоді», «Олімп-ДЮСШ №1», «Ліга-молоді 2», «Олімп – ДЮСШ №2», «Модерн», переможцем стала команда  «Олімп-ДЮСШ №1». 

Команди ветеранів призові місця розіграли так :

1-ше місце: Ветеран «Живчик»,

2-ге місце: Ветеран «Загінці»,

3-тє місце: «Деражня».

Деражнянський міський голова Андрій Ковпак вручив переможцям цінні подарунки. Також переможці та призери турніру нагороджені грамотами та кубками від сектору молоді та спорту РДА.

З нагоди свята міський голова  привітав усіх  із Днем фізичної культури та спорту – святом  спортсменів, тренерів, фізкультурників і всіх, хто просто веде здоровий спосіб життя та побажав великої удачі, наполегливості, наснаги та перемог, успіхів  у всіх звершеннях!