19–го  січня о 14.00 годині на річці Вовк  розпочався святковий обряд з нагоди відзначення Хрещення Господнього.

Священнослужителі  провели обряд водоосвячення.

   Зі словами привітання до громади звернувся міський голова Андрій Ковпак.

   Розпочалися хрещенські купання. Серед сміливців були і молоді люди, і представники старшого покоління, жінки та діти. Для тих, хто приймав участь в купаннях облаштували палатку з обігрівом та зручностями для перевдягання. Усіх бажаючих зігрітися частували смачною ухою та гарячим чаєм.

Міський голова та виконавчий комітет Деражнянської міської ради дякує за допомогу в проведені свята:  директору Деражнянської ЗОШ № 2 Настуняку М.О. та працівникам кухні, виконавчому директору ТОВ СП «Домашній хліб» Боровицькому О. В., приватному підприємцю Петру Мондруку, начальнику районного  сектору  ГУ ДСНС у Хмельницькій області Олегу Кирилюку та черговому караулу пожежно – рятувального підрозділу м. Деражні, представникам правоохоронних органів та бригаді швидкої допомоги,  колективам КП «Деражнянська ЖЕК №1» та КП «Міськводоканал», спільноті  «Типова  Деражня».

Ще раз вітаємо своїх земляків з величним святом, та дякуємо усім, хто відгукнувся та прийшов на святкове дійство. Адже  відродження православних народних традицій повертає нашому народу його коріння, сприяє збереженню пам’яті про наших предків, їхні звичаї та обряди.