Летичівською окружною прокуратурою затверджено та скеровано до суду 3 обвинувальних акти відносно жителів міста Хмельницький у кримінальних провадженнях за фактом  нецільового використання трьох земельних ділянок сільськогосподарського призначення, розташованих на території Деражнянської міської ОТГ.

Встановлено, що власники земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства без будь-яких дозвільних документів, в супереч вимог земельного законодавства створили дві штучні водойми.

У зв’язку із цим, землі фактично виведено із сільськогосподарського обороту.

Правопорушників обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 254 Кримінального кодексу України – безгосподарське використання землі, що спричинило виведення земель з сільськогосподарського обороту.

Довідково: Пoкaрaння зa вчинення кримінaльнoгo прaвoпoрушення (проступку), передбaченoгo  ч.1 ст.254 КК Укрaїни – штраф від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Заступник керівник
окружної прокуратури
Віталій ГРИНЬКІВ