Летичівська окружна прокуратура продовжує принципово реагувати на факти незаконного розпорядження земельними ділянками на території району.

Встановлено, що упродовж травня 2021 року на підставі наказів Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області громадянам передано у власність 13 земельних ділянок площею по 2 гектара кожна для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту села Волоське Деражнянської міської ради.

При цьому посадовцями ГУ Держгеокадастру у Хмельницькій області не враховано, що вказані земельні ділянки знаходились в межах земель колишнього КСП «ім. Кармелюка», яке припинено та в силу вимог закону розпорядником вказаних земельних ділянок є Деражнянська міська рада.

Внаслідок таких дій із земель комунальної власності Деражнянської територіальної громади не законно вибуло 13 земельних ділянок загальною площею 26 га вартістю понад 3 млн. грн.

Відтак, з метою повернення земель до комунальної власності Летичівською окружною прокуратурою за місцем дислокації в м.Деражня до суду пред’явлено 13 позовів, які на даний час перебувають на розгляді.

Заступник керівника

окружної прокуратури

Віталій Гриньків