Спільний проект

19 травня на ім’я Деражнянського міського голови Андрія Миколайовича Ковпака поступив лист-прохання від жителів будинків №157, №157/1, №157/2, №157/3, №159, № 163 А, № 159/1 по вул. Миру, про допомогу в підключені їх до центральної мережі водопостачання.

В листі зазначено, що сім’ї, які проживають за вищевказаною адресою, отримували воду з водонапірної башти плодоконсервного заводу, але з певних причин будинки були відключені від даного водопостачання.

В зв’язку з цим, міським головою було прийнято рішення про термінову закупку труби та проведення робіт по  підключенні будинків до центральної мережі водопостачання міста . До роботи взялися працівники КП «Деражнянський міськводоканал», ними за декілька днів прокладено 300 метрів труби, яка була придбана за кошти міської ради. Коштами жителів будинків оплачено роботи по влаштуванню  траншеї. Уже в суботу ввечері сім’ї мали питну воду в своїх домівках.

Загалом, до централізованої мережі водопостачання підключено будинки, в яких мешкає 62 сім’ї. Люди безмежно вдячні міському голові Андрію Ковпаку, депутатам міської ради Суліну Ігорю Анатолійовичу та Молочнюку Олександру Олексійовичу, працівникам КП «Деражнянський міськводоканал» та їхньому директору О. Косевичу за пророблену роботу та за надання допомоги в вирішенні такого життєво важливого питання.