Соромно чи страшно?

Строкова військова служба відкриває юнакам багато можливостей продовження життєвого шляху, як для роботи так і для навчання. Велика подяка і шана батькам, які виховують справжніх, впевнених в собі чоловіків, синів свого народу і Батьківщини,  вони мають честь, вони наше майбутнє.

У всі часи громадян, які без законних підстав не проходили строкову військову службу, суспільство вважало неповноцінними та з низькими морально-діловими якостями, їм важко було обрати життєвий шлях, знайти роботу і навіть дружину. То чи варто втікати від самого себе, шукати оманливі виправдання, а то і взагалі ховатися за спинами батьків? Чи так має поводитись справжній чоловік? Відповідь очевидна – ні!

З  нашого району від початку відновлення призову на строкову військову службу, до лав ЗСУ призвано чимало хлопців, це справжні чоловіки які не ховалися від власної совісті, виявили неабияку свідомість на фоні своїх подекуди старших односельців.

soldat

Один з таких – житель смт. Вовковинці Кругліцький Віталій Володимирович, молодий, життєрадісний, але водночас серйозний і як показує час відповідальний хлопець. Віталій не вагаючись з’явився за викликом до районного військового комісаріату, пройшов контрольний медичний огляд, був визнаний придатним до військової служби та виявив бажання проходити військову строкову службу у лавах Національної Гвардії України. Вже під час проходження служби Віталій вступив до Національної академії Національної Гвардії України, після закінчення  якої отримає офіцерське звання. Водночас такі хлопці як Віталій Кругліцький роблять свій внесок у спокійне, мирне життя всього суспільства, вони не задавалися питанням чому саме вони, а не хтось інший.

             Якщо чоловік не спромігся віднайти в собі сміливості хоча б завітати до районного військового комісаріату, не кажучи про те, щоб  відслужити строкову службу, то чи зможе він захистити свою майбутню сім’ю? Чи можна назвати його боягузом? Відповідь на це запитання нехай дасть собі кожна майбутня дружина, кожна майбутня матір.

Військовий комісар

Деражнянського районного
військового комісаріату
підполковник                                                                                              С.А. ЗУБАЧ