Під час засідання виконавчого комітету Деражнянської  міської ради, яке пройшло 22 серпня 2019 року, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

До порядку денного засідання виконавчого комітету Деражнянської міської ради  включено три  питання.

Відповідно до порядку денного, члени  виконкому заслухали звіт головного бухгалтера міської ради Ірини Гончаренко про виконання міського бюджету за 6 місяців 2019 року та прийняли до відома одноголосно.

Розглянувши заяву Катеренчук О.В., міськвиконком вирішив порушити клопотання про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» Катеренчук Ользі Володимирівні.

На засіданні внесено зміни до додатка 2 до рішення  виконавчого комітету міської ради «Про визначення видів оплачуваних суспільно  корисних робіт і переліку об’єктів, на яких особи, які вчинили  адміністративне правопорушення виконують ці роботи». До видів оплачуваних суспільно корисних робіт для виконання особами, які вчинили адміністративне правопорушення відносяться: підсобні та ремонтні роботи, вантажно-розвантажувальні роботи, інші доступні види некваліфікованої трудової діяльності, що не пов’язані з ризиком для життя. Об’єктами, на яких особи, які вчинили адміністративне правопорушення виконуватимуть оплачувані суспільно корисні роботи визначено: ПрАТ «Деражнянський молочний завод», ТОВ «Деражня-Млин, ТОВ «Санні Фуд», КП «Деражнянська ЖЕК №1».