20-22 липня 2021 року Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Хмельницькій області проведе планові контрдиверсійні антитерористичні навчання.
 
Тренування пройдуть на військових об’єктах та об’єктах критичної інфраструктури Деражнянської, Летичівської, Меджибізької територіальних громад.
В антитерористичних заходах братимуть участь підрозділи Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС та органи державної влади.
Під час проведення навчань можливе тимчасове обмеження руху транспортних засобів та пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу.
СБУ закликає мешканців області зберігати спокій, із розумінням поставитися до можливих обмежень та незручностей, належним чином реагувати на законні дії правоохоронців. Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства.
Просимо громадян дотримуватися правил особистої безпеки та у випадку виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження, отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій звертатися за номером «гарячої лінії» УСБУ у Хмельницькій області (0382) 65-12-57, або телефонувати на лінію 102