22 серпня 2017 року делегація Деражнянської міської ради на чолі з міським головою Андрієм Ковпаком та депутатом міської ради Едуардом Шиповичем здійснили  робочу поїздку до Хмельницької Агенції сталого розвитку.

Агенція сталого розвитку – інформаційна платформа, де громадські організації, компанії, владні структури, науковці, підприємці та представники активного громадського суспільства об’єдналися з метою створення та впровадження реальних кроків для сталого розвитку Хмельниччини.

Діяльність АСТАРу концентрується  на таких напрямках: економічний розвиток; освіта; якісна  медицина, культура і духовність;    стратегічний розвиток громад, як у колі реформи децентралізації, так і введення практики стратегій; збереження біоресурсів: землі, води, розвиток органіки і пермакультури в рамках концепції «Хмельниччина – зелене серце України».

Представники виконавчих органів ради та члени команди АСТАР обговорили можливі шляхи розвитку та інвестиційні можливості нашої території. Директор агенції наголосив на тому, що  двері їхнього офісу завжди відкриті ініціативним керівникам, які хочуть і можуть розвивати свій регіон.