Шановні ветерани! Дорогі жителі Деражні!

Від щирого серця вітаю вас з 74 – ю річницею  визволення міста від фашистських загарбників  в роки Другої світової війни!

У цей день низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав власне життя в жорсткій битві за свободу. Висловлюємо слова глибокої вдячності ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам, дітям війни, тим, хто героїчно боронив  рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу,   хто загинув, визволяючи наш рідний край  від    нацистських окупантів.

Честь і шана ветеранам нашого міста – визволителям рідної землі. Завдяки вашому подвигу ми  отримали змогу жити у  незалежній державі, а ваша мужність зберігається в нових поколіннях українського народу.  Кожен з вас – це жива історія України, приклад мужності та патріотизму.

 Тож бажаю всім захисникам нашої Батьківщини, їх родинам та всім  деражнянцям  добра, миру і злагоди, міцного здоров’я, поваги та любові рідних,   плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання рідного міста та зміцнення нашої Української держави. Нехай мир і добро ніколи не покидають нашу землю.

З глибокою повагою Деражнянський міський голова  Андрій КОВПАК