Шановні деражнянці  та гості міста!

 Щиро, від усього серця, яке сповнене гордості за наше місто і поваги до вас, – вітаю усіх із Днем нашого міста, Днем Конституції України та  Днем молоді!

Ці свята кожного містянина, який своєю працелюбністю, успішним навчанням, високими досягненнями у спортивній, культурній та мистецькій сферах створює матеріальне та духовне сьогодення  міста, зручні й комфортні умови проживання та змінює  на краще обличчя нашої рідної Деражні. Нехай демократичні засади, що закріплені в Конституції, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина.

Висловлюю слова великої вдячності усім деражнянцям за любов та вірність рідному місту! Вірю, що попереду щасливе майбутнє. Тому, усім  бажаю мирного неба, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших мрій. Бажаю палкого патріотизму, бо це почуття – то є повага до свого ближнього, то є безмежна любов до свого міста, де ти народився та живеш.  Я вклоняюся вам за вашу працю і таланти, які ви віддаєте рідному місту.

На жаль, ми звикли святкувати день народження міста з концертами, розвагами, атракціонами і масовим гулянням, але карантин, спричинений коронавірусом, вніс свої корективи. Впевнений, що лише згуртовано, лише разом виконаємо все задумане, всі тимчасові негаразди подолаємо та  досягнемо всіх мрій!

Бажаю всім  невичерпної енергії, творчого натхнення,  життєвих гараздів. Нехай у місті панує суспільна злагода, взаємна повага та довіра, а в кожній родині –  затишок, мир,  любов та добро!

       Хай квітне наша рідна Деражня!

Слава кожному громадянину міста! 

Слава Україні!