Шановні деражнянці!

   Щиро вітаю вас з державним святом – Днем Конституції України!

   У 1996 році українські громадяни отримали Головний закон. Оберіг державності й демократії, гарант соборності нашої країни, який гарантував їм права та свободи. Конституція України увібрала в себе віковий законотворчий досвід українців і волю нашого народу самостійно творити свою долю та реалізовувати невичерпний потенціал української Нації. 28 червня назавжди увійшло в історію нашої держави та стало новою точкою відліку для незалежної та суверенної України.

   Усі разом ми зможемо зберегти демократичні, соціальні та правові цінності та разом продовжувати будувати міцну та гідну країну. Країну, у якій громадяни поважають та цінують закони, пам’ятають про свої права та не забувають про обов’язки. Країну, де кожен зможе реалізувати свої мрії, почувати себе безпечно та впевнено. Будуючи майбутнє нашої Батьківщини, ми маємо пам’ятати, що головними орієнтирами є, перед усім, людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека.

   Нехай же в день національного свята – Дня Конституції – в кожного з нас  міцніє почуття гордості за свою країну. Україна – це кожен з нас, а отже нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку  країни та її громадян. Від щирого серця бажаю вам успіхів та плідної праці на благо українського народу.

   З повагою Деражнянський міський голова Андрій Ковпак.