Великоднє привітання!

       Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
        Лише Ісус Христос, Слово Боже, з Духа Святого Втілене з Діви Марії, міг сказати про себе: «Я воскресіння і життя» (Ів.11: 25); і «Я кладу Моє життя, щоб знову його взяти. Владу маю його покласти і владу маю його назад забрати» (Ів.18: 17-19).
        Христос — Богочоловік під час своєї місійної благовісті, кілька разів заповідав свою смерть і своє славне Воскресіння. Він виразно говорив своїм учням: «Син Чоловічий буде виданий первосвященикам і книжникам, і засудять Його на смерть. I віддадуть його поганам, щоб ті глумилися, катували і розіп’яли Його, а третього дня Він воскресне» (Мт.20: 18-19). Тоді як померле тіло Христа вже лежало в гробі, фарисеї просили намісника Пилата: «Звели, щоб гробниця була добре запечатана, аж по третій день!» Пилат дав свою згоду. «Вони пішли й забезпечили гробницю, запечатавши камінь, і поставили сторожу» (Мт.27: 63-66). Але не допомогли ворогам сторожі й печаті та великий камінь, бо Христос-Богочоловік своєю Божою силою вийшов з гробу живий. Він своєю смертю людську смерть подолав і тим самим життя вічне для нас усіх дарував. 
         Своїм Воскресінням Христос довів тріумф правди над всякого роду брехнею. Він доказав, що правдиве, вічне, духовне життя перемагає всяку смерть. Христос, наш Спаситель, Володар всесвіту, Володар життя і смерті, встав у сяйві слави і закликав на весь світ: «Бадьоріться, я смертю смерть подолав!» (Ів.16:33) 
          Так відвічна правда перемогла людську злобу, ненависть і брехню, світло неба прогнало остаточно темряву пекла і всяку нечисть.  
          Христос Воскрес — отже Він Бог! Христос Воскрес — отже вся Його Євангельська наука правдива! Христос Воскрес — отже й наша віра певна, що як в Адамі всі умирають, так у Христі всі оживуть! 
          Дорогі в Христі брати і сестри, у цей величний празник Воскресіння Христового ми повинні понад усе скріпити свою віру у наше воскресіння і сильну надію у щасливе вічне життя з Воскреслим Ісусом у Небесному Царстві. Але не можемо забувати й про те, що Воскресіння здобувається болісним трудом, терпеливістю і боротьбою, не раз аж до проливу крові.         
          Тож пам’ятаймо, дорогі в Христі, і увесь наш український народе, що вся марнота і горе цього світу промине, а Воскресіння Христове нехай буде джерелом нашої несхитної віри й сильної надії, що ми воскреснемо з Христом до вічного життя з Бозі і з Богом.          
          До Вас усіх, дітей Божих, до цілої нашої Деражнянської громади з щирого серця кличемо: «Воскресіння день! Просвітімося торжеством, одні одних обнімімо та скажімо: Браття, і тим, що ненавидять нас, простім все з воскресінням, і так заспіваймо: «Христос Воскрес із мертвих, смертю смерть подолав і тим, що в гробах, життя дарував!»

          З найщирішими привітаннями Настоятель парафії Св. Володимира Великого УГКЦ.

                                                                                                                                                       о. Анатолій Венгер