Привітання міського голови з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України

Шановні деражнянці !

Від щирого серця вітаю Вас з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України.  Саме  ці  дати  нагадують нам про історичний шлях, який пройдений українським народом до заповітної мрії багатьох його поколінь – створення   високорозвиненої, незалежної, могутньої   та процвітаючої держави.

Наш  прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.

Ми є свідками подій, що  мають великий вплив на майбутнє нашої Батьківщини, вони загартовують дух  патріотизму українців, плекають їх любов до рідної землі, виховують повагу  до своєї країни, її прапора та незалежності. 

Пишаємося, що є громадянами великої європейської держави Україна, яка засвідчила усьому світу готовність найвищою ціною боронити свободу, незалежність та демократію. У наших серцях серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці.

 

Зичу кожній родині благополуччя і процвітання, здійснення мрій та сподівань. Нехай у Ваших домівках панує спокій та   взаєморозуміння. 

Бажаю Вам завжди знаходити сили та натхнення для праці! Внутрішньої свободи, родинного затишку та тепла, щедрої долі та наснаги!

 

Пам’ятаймо, що українці народжені вільними! З Днем Незалежності, Україно!

Слава Україні! Слава героям!

 

Щиро Ваш Деражнянський міський голова Андрій Ковпак