Дорогі учні та випускники  шкіл міста! Шановні вчителі та батьки!

Щиросердечно  вітаю  Вас із світлим та радісним Святом останнього дзвоника. Це свято  ознаменовує веселу пору канікул та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості.

Літні канікули – це пора відпочинку, мандрівок, сонця, цікавих пригод,  зустрічей з цікавими людьми. Бажаю Вам, дорогі школярі, набратись сонячної енергії і з новими силами сісти за парти в новому навчальному році.

Урочисте, радісне і одночасно хвилююче, це свято для випускників. Відтепер Ви, юні друзі, самостійно будете приймати  рішення, власними силами будувати своє майбутнє, майбутнє своєї Батьківщини. Бажаю Вам щасливої життєвої долі, будьте успішні та сильні!

Сьогодні  висловлюю глибоку вдячність та низько вклоняюсь педагогам, за їх натхненну працю, за турботу та знання, які вони віддають молодим поколінням. 

По-особливому урочистий цей день і для  батьків, дідусів і бабусь. Хай справдяться  сподівання! Хай Ваші родини будуть щасливими!

У цей святковий червневий день зичу всій деражнянській громаді миру й добра, здоров’я і благополуччя, здійснення мрій та упевненості в завтрашньому дні.

 

Зі щирою повагою

міський голова                                                              Андрій Ковпак