Дорогі мешканці Деражнянської громади!

Від щирого серця хочу привітати Вас із прийдешнім Новим роком!

Рік, що завершується, збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав нам можливість створити всі умови для подальшого розвитку. Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2021  рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею  та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Висловлюю вдячність усім жителям громади за розуміння і підтримку, за стійкість та оптимізм. Переконаний, що попереду — плідні трудові будні, які принесуть для громади вагомі та реальні здобутки. Нехай новий рік стане наступним важливим етапом в реалізації тих перетворень, які ми здійснюємо сьогодні. Головне – пам’ятати, що наша сила – в єдності, у взаєморозумінні та взаємній підтримці. Ми всі щиро сподіваємося на те, що наступний рік буде для України і нашої громади роком миру, успішних реформ, розвитку і мудрих державних рішень.
Дорогі земляки, бажаю Вам радісних та веселих свят, родинного затишку та тепла, мирного неба над головою та міцного здоров‘я. Нехай 2022 рік принесе усім нам тільки добрі та щасливі моменти.
Зі святом!
Деражнянський міський голова
Андрій Ковпак