Дорогі деражнянці, шановна громадо!

Від усього серця радий вітати Вас зі святами, що надією та сімейним теплом зігрівають наші серця – Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

Ще один рік нашого життя стає історією. Дуже багато було зроблено за цей рік в місті. Незважаючи на труднощі, місто успішно долало проблеми, створювало комфортне середовище для життя кожного з нас, здобувало свої маленькі перемоги. Минулий рік збагатив нас досвідом, згуртував і дав поштовх до кращого майбутнього.

Рік 2016-й став роком нарощування показників соціально-економічного розвитку міста. Найбільші досягнення – нові  асфальтовані дороги, освітлені вулиці, оновлені мережі водопостачання, замінені покрівлі багатоповерхівок  та інші роботи по впорядкуванню міста.

Від імені Деражнянської  міської ради та її виконавчого комітету, від себе особисто хочу подякувати усім  за розуміння і всебічну підтримку, працьовитість та наполегливість.

Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться.

Нехай же усі Ваші заповітні бажання та мрії   збудуться вже у найближчому майбутньому. Нехай здоровими та щасливими будуть Ваші родини. Нехай  2017 рік принесе нашому місту достаток, стабільність та процвітання, а кожному з нас мир, благополуччя, спокій, добробут, любов та злагоду.

Бажаю всім щасливого Нового року та веселого Різдва!

З Новим 2017 роком! З Різдвом Христовим!

З найщирішими побажаннями

Деражнянський міський голова                                      Андрій Ковпак