Дорогі деражнянці, шановна громадо!

Від усього серця радий вітати вас зі святами, що надією та сімейним теплом зігрівають наші серця – Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає, був бурхливий та багатий на події.Комусь цей рік  подарував   високі здобутки, іншим  надав важливі уроки, які необхідно засвоїти.

Дуже багато було зроблено за цей рік в місті. Незважаючи на труднощі, місто успішно долало проблеми, створювало комфортне середовище для життя кожного з нас, здобувало свої перемоги.Минулий рік збагатив нас досвідом, став роком наполегливої праці на шляху до кращого майбутнього.

Від імені Деражнянської міської ради та її виконавчого комітету, від себе особисто хочу подякувати усім за розуміння і всебічну підтримку, працьовитість та наполегливість.

Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться.

Нехай же усі ваші заповітні бажання та мрії реалізуються вже у найближчому майбутньому.

Хай здоровими та щасливими будуть ваші родини, хай  2019 рік принесе достаток, стабільність та процвітання, а кожному з нас здоров’я, любов та злагоду.

Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій, впевненість у майбутньому, а промені Різдвяної зірки несуть радість у кожну сім’ю, у кожну домівку.

З сердечною теплотою бажаю добра і благополуччя!

Зичу усім достатку, добрих і вірних друзів на життєвій дорозі!

Бажаю  щасливого Нового року та веселого Різдва!

З Новим 2019 роком! З Різдвом Христовим! 

З найщирішими побажаннями

Деражнянський міський голова                                      Андрій Ковпак