Дорогі деражнянці, шановна громадо!

Від усього серця радий вітати Вас зі святами, що надією та сімейним теплом зігрівають наші серця – Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає, був бурхливий та багатий на події. Комусь цей рік  подарував   високі здобутки, іншим  надав важливі уроки, які необхідно засвоїти. Дуже багато було зроблено за цей рік в місті. Незважаючи на труднощі, місто успішно долало проблеми, створювало комфортне середовище для життя кожного з нас, здобувало свої маленькі перемоги. Минулий рік збагатив нас досвідом, став роком наполегливої праці на шляху  до кращого майбутнього.

Рік 2017-й став роком нарощування показників соціально-економічного розвитку міста. Найбільшим досягненням стали нові асфальтовані дороги, освітлені вулиці, оновлені мережі водопостачання, замінені покрівлі багатоповерхівок, розпочато роботи по будівництву нових соціальних  проектів   та проведено  інші роботи по благоустрою міста.

Від імені Деражнянської  міської ради та її виконавчого комітету, від себе особисто хочу подякувати усім  за розуміння і всебічну підтримку, працьовитість та наполегливість. Вірю, що 2018- й рік стане роком позитивних змін.

Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться.

Нехай же усі Ваші заповітні бажання та мрії   збудуться вже у найближчому майбутньому.

Хай здоровими та щасливими будуть Ваші родини, хай  2018 рік принесе нашому місту достаток, стабільність та процвітання, а кожному з нас здоров’я, любов та злагоду.

Бажаю всім щасливого Нового року та веселого Різдва! Нехай ці свята  принесуть в кожну сім`ю здоров`я та благополуччя, спокій та добробут.

З Новим 2018 роком! З Різдвом Христовим!

З найщирішими побажаннями

Деражнянський міський голова                                      Андрій Ковпак