Шановні усиновителі, опікуни, піклувальники та прийомні батьки!

Від щирого серця найщиріші вітання з Днем усиновителя!

Усиновлення визнане в Україні пріоритетною формою влаштування дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Внаслідок усиновлення дитина втрачає даний статус та стає сином чи донькою.

В Деражнянській міській громаді з початку року усиновлено 2 дітей, та передано під опіку та піклування ще 3-х дітей. В прийомних сім’ях громади проживає 5 вихованців.

День усиновителя в нашій державі – особливо значущий, він ще раз нагадує всім нам про наш  найсвятіший обов’язок – оберігати дітей, дбати про всебічний розвиток їхніх інтересів та здібностей, забезпечувати їм родинний затишок та сімейне тепло для подальшого щасливого та безтурботного життя. Бо діти – наш найцінніший скарб, наша радість та наше майбутнє.

Дорогі усиновителі, опікуни та піклувальники, прийомні батьки дякуємо вам за батьківство та материнство, що ви даруєте дітям,  адже – це джерело нашого буття,  основа сім’ї, роду і народу. Це велика відповідальність виростити прийомних дітей здоровими фізично і морально, добрими й сильними у житті, гідними громадянами української держави. Нехай нагородою вам стане любов ваших дітей та їхня щаслива доля.

Від усієї душі бажаємо вам здоров’я, родинного затишку, добробуту і впевненості у прийдешньому дні. Господнього благословення вам і вашим родинам.

 

З повагою

Деражнянський міський голова

Андрій Ковпак