Дорогі наші матері! Любі деражнянки!
 
День Матері  – це ще один привід подякувати вам за любов, турботу і підтримку. Однак, багато матерів нашої країни це свято зустрічають зі сльозами на очах, адже їхні сини вже ніколи не стануть на батьківський поріг та не скажуть слово «мама». Вони героїчно загинули, виборюючи свободу українського народу.
Сьогодні для усього світу ви – героїні, які виховали захисників цивілізованого світу. Ваші чуйні та люблячі серця виростили справедливих, мужніх та сміливих синів української землі. Слів замало, аби висловити вам нашу вдячність та шану.
Сьогодні ваші руки печуть хліб та готують  їжу на передову. Ваші уста моляться за нас і за Україну. Ваші обійми, посмішки та ласкавий погляд надихають нас і додають сил у боротьбі із ворогом.
Кохані наші матері, прийміть слова вдячності, любові і поваги! Нехай у цей важкий час ваша віра, надія та любов не згасають. Війна і біль не знищать вашу доброту та стійкість. На передовій чи вдома, зі зброєю в руках чи з вервицею  – ви наші янголи-охоронці. Здоров’я вам, мирного неба і Божої благодаті.

З повагою,
Деражнянський міський голова
Андрій Ковпак