Божиківці

Летичівська окружна прокуратура продовжує принципово реагувати на факти незаконного розпорядження земельними ділянками на території району.

Встановлено, що упродовж травня 2021 року на підставі наказів Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області громадянам передано у власність 3 земельних ділянок  площею по 2 гектари кожна за межами населеного пункту села Божиківці Деражнянської міської ради.

При цьому посадовцями ГУ Держгеокадастру у Хмельницькій області не враховано, що вказані земельні ділянки знаходились в межах земель колишнього КСП «ім. Петровського», яке припинено та в силу вимог закону розпорядником вказаних земельних ділянок є Деражнянська міська рада.

Внаслідок таких дій із земель комунальної власності Деражнянської територіальної громади незаконно вибули 3 земельних ділянок загальною площею 6 га вартістю понад 432 тис. грн.

Відтак, з метою повернення незаконно відчужених земель сільськогосподарського призначення з комунальної власності, Летичівською окружною прокуратурою за місцем дислокації в м. Деражня до суду пред’явлено 3 позови, які на даний час перебувають на розгляді.

 

Заступник керівника
окружної прокуратури
Віталій Гриньків