Деражнянським відділом Хмельницької місцевої прокуратури,

за результатами вжитих заходів представницького характеру, збільшено надходження коштів до місцевого бюджету за використання земельної ділянки сільськогосподарського призначення

   Деражнянським відділом Хмельницької місцевої прокуратура, реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, вживаються заходи щодо збільшення надходжень до бюджету та забезпечення законності у сфері земельних відносин.

   Зокрема, місцевою прокуратурою встановлено факт суттєвого заниження орендних платежів за використання земельної ділянки сільськогосподарського призначення на території Кальнянської сільської ради.

   На підставі договору оренди, укладеного у 2007 році, сільськогосподарському товариству надано 31 га землі, за використання якої орендар сплачував до бюджету 17 тис. грн щорічно.

   Разом з тим, розмір орендної плати не відповідав вимогам законодавства, а до місцевого бюджету не надходили значні суми кошти.

   З огляду на викладене, місцевою прокуратурою ініційовано питання про приведення передбаченої договором орендної плати за землю у відповідність до вимог чинного законодавства.

   В ході судового розгляду місцева прокуратура домоглася укладення сторонами додаткової угоди, відповідно до якої розмір орендної плати збільшено до 40 тис. грн у рік.

 Начальник Деражнянського відділу

місцевої прокуратури

Віталій Гриньків