Деражнянський відділ Хмельницької місцевої прокуратура вимагає повернення у комунальну власність міста Деражня комунального майна вартістю понад 100 тис. грн площею 296,6 м2

Встановлено, що у 2006 році КГП «Добробут» передано в оренду суб’єкту господарювання будівлю котельні по вул. Грушевського, 9/1 в м. Деражня.

У зв’язку із подальшою ліквідацією КГП «Добробут» вказаний договір оренди комунального майна, відповідно до вимог Цивільного кодексу України, підлягав припиненню, а будівля котельні поверненню у власність громади міста. Однак орендарем вимоги міської ради про розірвання вказаного договору оренди  у добровільному порядку проігноровано та продовжено використання комунального майна за заниженою орендною платою, в наслідок чого місцевим бюджетом недоотримано орендної плати в значній сумі.

У зв’язку з цим, Деражнянським відділом місцевої прокуратури заявлено позов в інтересах міської ради про розірвання вказаного договору оренди комунального майна та повернення у комунальну власність міста будівлі котельні по вул. Грушевського, 9/1 в м. Деражня загальною площею 296,6 м2 вартістю понад 100 тис. грн.

На даний час позов перебуває на розгляді в Господарському суді Хмельницької області.