13 липня з метою запобігання дитячій бездоглядності та перевірки батьківського догляду за дітьми, їхнього харчування та умов проживання, відбувся черговий профілактичний рейд у селах Галузинці та Волоське.

У даному рейді взяли участь працівники служби у справах дітей, фахівець із соціальної роботи та інспектор СЮП ГУНП. 

В ході якого учасники рейду відвідали ряд сімей, де виховується 7 дітей, щодо яких надійшла інформація про незадовільні умови проживання та зловживання їх батьками алкогольними напоями.

Так, із усіма батьками проведено профілактичні бесіди на рахунок виконання батьківських обов’язків, надано рекомендації з догляду та виховання дітей.

У одній із родини батьки не усвідомлюють своєї поведінки, неналежним чином займаються вихованням та доглядом за дітьми, при цьому малолітні проживають у неналежних умовах. Дану матір буде притягнуто до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.

До уваги громадян! У випадку виявлення неправомірних дій стосовно малолітніх, дитячої бездоглядності та занедбання батьківських обов’язків прохання звертатися до відповідних органів.

Адреса служби у справах дітей Деражнянської міської ради

м.Деражня, вул. Миру 11/1 адмінбудинок, ІІ поверх каб. 207, 208

тел. 03856-2-25-58

E-mail: derag_slyjba_dity@ukr.net