У зв’язку із відсутністю поставок природного газу бюджетним установам на осінньо-зимовий період 2021-2022 років у  7 областях України було введено надзвичайний стан. Хмельницька область – одна із цієї сімки.

На підставі п.3 ч.2 ст.40 ЗУ «Про публічні закупівлі» Деражнянська міська рада здійснила переговорну процедуру із ТОВ «Нафтогаз Трейдинг»  для постачання природного газу.

Подібними процедурами займаються відділ освіти, молоді та спорту, відділ культури та туризму, Деражнянський ЦПМСД та інші установи, що фінансуються із місцевого або державного бюджетів.

 «Після погодження пакету документів та повідомлення на сайті державних закупівель «ПРОЗОРРО» про намір укласти договір, по закінченню 5 днів  ми зможемо підписати договір із «Нафтогаз Трейдинг». Орієнтовно, ми очікуємо відновлення постачання природного газу установам, які фінансуються із місцевого та державного бюджетів у першій половині  листопада.» – повідомляє відділ економіки, інвестицій та комунальної власності Деражнянської міської ради.

Пригадаємо, що 30 вересня відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр.

Ціна на газ із урахуванням ПВД становитиме 16, 554 грн./куб.