Позачергова сесія  Деражнянської міської ради

Під головуванням Деражнянського міського голови  Ковпака Андрія Миколайовича пройшло засідання позачергової п’ятдесят четвертої  сесії міської ради сьомого скликання.

Терміновість проведення позачергової сесії була викликана необхідністю внесення змін до міського бюджету на 2019 рік.

Головний бухгалтер міськвиконкому Ірина Гончаренко доповіла про зміни до міського бюджету на 2019 рiк.

Для належного утримання та розвитку інфраструктури доріг  виділено кошти для виготовлення проекту, проведення  експертизи та вишукувально-геодезичних робіт з капітального ремонту дорожнього покриття

вул. Є. Андріюка (Першотравнева) та проведення експертизи проектів по капітальному ремонту доріг міста Деражня.

З метою покращення стану з водопостачанням в  місті, вирішено виділити кошти для  виготовлення проекту, проведення  експертизи та вишукувально-геодезичних робіт з реконструкції водогону  від водонапірної башти по вул. Грушевського, вул. Миру до вул. Шевченка в м. Деражня Хмельницької області.

Передбачено кошти для продовження проведення робіт по реконструкції парку культури та відпочинку по вул. Миру.

Згідно прийнятого рішення, депутатами Деражнянської міської ради  виділено кошти для придбання корзини садової  для  гідроманіпулятора.

Міські обранці затвердили проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 25,0 га в м. Деражня  із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування  об’єктів енергетичної інфраструктури та надали вищезгадану земельну ділянку в користування на підставі договору  суперфіцій ТОВ «ГеліосДе»  строком на 49 років.