На виконання Закону України № 2354-VIII «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості, Деражнянська міська рада Хмельницького району, Хмельницької області оприлюднює Заяви про визначення обсягу СЕО проектів містобудівної документації.

Повна назва документів державного планування, що пропонуються, та стислий виклад їх змісту

– «Генеральний план с.Зяньківці Хмельницького району Хмельницької області»;

– «Генеральний план с.Бомкове Хмельницького району Хмельницької області»;

– «Генеральний план с.Нижнє Хмельницького району Хмельницької області»;

– «Генеральний план с.Слобідка Хмельницького району Хмельницької області»;

– «Генеральний план с.Черешенька Хмельницького району Хмельницької області»;

Генеральний план визначає основні принципи і напрямки планувальної організації та функціонального призначення території, формування системи громадського обслуговування населення, організацію вулично-дорожньої мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природніх і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища історичних населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документів державного

планування – Деражнянська міська рада

Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури

громадське обговорення починається з 18.03.2024 по 01.04.2024 включно.

б) способи участі громадськості

зауваження та пропозиції до Заяв подаються у письмовому та електронному вигляді.

в) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування

Деражнянська міська рада Хмельницького району Хмельницької області, вул. Миру, буд. 11/1, м. Деражня, Хмельницька обл., Україна, 32200.

Заяви оприлюднено на офіційному веб-сайті Деражнянської міської ради (https://der.org.ua/) з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості.

Заява СЕО Бомкове на сайт     Заява СЕО Зяньківці на сайт     Заява СЕО Нижнє на сайт    Заява СЕО Слоб_дка на сайт    Заява СЕО Черешенька на сайт