Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про коригування  тарифів на послуги з вивезення  (перевезення, захоронення) побутових відходів, що надаються комунальним підприємством «Деражнянська ЖЕК №1» населенню та споживачам всіх форм власності м. Деражня»

Відповідно до статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту регуляторного акту „Про коригування  тарифів на послуги з вивезення  (перевезення, захоронення) побутових відходів, що надаються комунальним підприємством “Деражнянська ЖЕК №1” населенню та споживачам всіх форм власності  м. Деражня” та аналізу його регуляторного впливу.

Проект спрямований на визначення розрахунків економічно – обґрунтованих витрат на послуги з вивезення (перевезення, захоронення) побутових відходів, що надаються підприємством споживачам для погодження тарифів виконавчим комітетом  міської ради.

Проект рішення та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Деражнянської міської ради у розділі «Регуляторна політика» – «Проекти регуляторних актів, для обговорення, в тому числі аналіз регуляторного впливу».

Зауваження та пропозиції прийматимуться електронною та звичайною поштою впродовж 1 місяця з дня оприлюднення даного повідомлення: 32200, м.Деражня, вул. Миру, буд.37, dermisrada@ukr.net,  тел. 0(3856) 2-15-31.

Секретар міської ради                                                                    В. А. Сидорук