20 вересня 2022 року відбулося перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Деражнянської міської територіальної громади на 2022-2027 роки, документа, який стане фундаментом для розвитку майбутнього нашої громади.

 

Даний документ визначає структуровані цінності громади, тобто якою ми з вами бачимо нашу громаду через 6 років. І чіткий план виконання найамбітніших задумок на шляху її розвитку.

В основі Стратегії розвитку Деражнянської міської територіальної громади є  окрема людина, громадянин, тобто кожен із нас.

          Мета та ціль розроблення Стратегії розвитку – це створення кращих умов для життя, навчання, роботи кожного мешканця, бізнесу і, одночасно — створення привабливого, упізнаного образу громади, яку ми маємо створити та громади, у якій хочеться жити.

Документ унікальний тим, що в ньому будуть враховані думки всіх і кожного мешканця громади. Пріоритети розвитку громади будуть сформовані з відповідей жителів громади та представників бізнесових кіл на питання про накопичені проблеми населених пунктів і про їх майбутнє.

Тому, дуже важливо, щоб до його розробки долучились представники усіх населених пунктів, які увійшли до складу громади, установ та організацій, приватних підприємств, адже тільки спільними зусиллями влади та громадськості та їх цілеспрямованими діями, громада крокуватиме вірним шляхом.

 

Плануймо своє майбутнє разом !!!

 

Анкета для опитування мешканців громади:

https://forms.gle/vvLTWdTPMRochxK97

 

Анкета для опитування бізнесу:

https://forms.gle/ypxQiC84YuERWVJo7

 

Форма для подання проєктних ідей:

https://docs.google.com/document/d/11sJaeXlhrex4bslHx4xSjkdotaQOhxsW/edit?usp=sharing&ouid=114818358851850292343&rtpof=true&sd=true

 

 

Долучитися до розробки Стратегії розвитку можна наступним чином:

– брати участь у засіданнях робочої групи з розробки Стратегії розвитку Деражнянської міської територіальної громади з правом висловлення власної думки, але без права голосу;

– брати участь в опитуваннях, в тому числі електронних на сайті громади, консультаціях з громадськістю, зустрічах, фокус-групах, які проводитимуться робочою групою;

– подавати ідеї чи пропозиції щодо розвитку Деражнянської МТГ на адресу:

32200, вул. Миру, 11/1, м. Деражня, Хмельницька область або на електронну адресу: economika.dermr@ukr.net

 

Слідкуйте за оголошеннями на сайті Деражнянської міської ради (https://der.org.ua) та на офіційній сторінці  Деражнянської міської ради у соціальній мережі «Facebook».