Щороку 9 травня ми згадуємо тих, чиє життя забрала Друга світова війна, низько вклоняємося та вшановуємо ветеранів та дітей війни, які на своїх плечах винесли тягар того часу, а у повоєнні роки підняли країну з руїн. Традиційно, напередодні свята, керівництво міста відвідує ветеранів тієї далекої війни. І цей рік не став виключенням, адже безпосередніх учасників бойових дій у нашому місті залишилося тільки три.

В День пам’яті та примирення заступник міського голови Андрій Івахов спільно з головою міської організації ветеранів Ніною Іванівною Лавренюк завітали у домівки ветеранів: Дубілея Дмитра Максимовича,  Матковського Василя Васильовича,  Рижого Полікарпа Микитовича. 

Посадовці привітали ветеранів війни з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, побажали добра, міцного здоров’я на довгі літа, мирного неба над головою, щастя та злагоди, подякували за стійкість і мужність, за те, що пройшовши крізь спалахи вогняних років, зуміли зберегти чистоту душі, помислів та від імені міського голови Андрія Ковпака, виконавчого комітету Деражнянської міської ради, вручили грошову допомогу в розмірі  однієї тисячі гривень.

Сивочолі ветерани, в свою чергу, ділилися спогадами про воєнні роки
та щиро дякували за увагу.