Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України  щодо уточнення порядку передачі в оренду водних об’єктів у комплексі з земельними ділянками» від 04.11.2020 № 963-ІХ (чинний з 02.03.2021) передбачено, що сторони договорів оренди водних об’єктів, договорів оренди земельних ділянок під водними об’єктами, укладених до набрання чинності цим Законом, які не містять умов щодо розміру орендної плати за земельну ділянку, на якій розташований водний об’єкт, або розміру орендної плати за водний об’єкт, зобов’язані визначити такі умови протягом року з дня набрання чинності цим Законом, тобто до 02.03.2022 року.

Разом з тим, звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до статті 49 Водного кодексу України спеціальне водокористування є платним та здійснюється на підставі дозволу на спеціальне водокористування. Користування водним об’єктом без дозволу на спеціальне водокористування є самовільним використанням водних ресурсів та передбачає відповідальність, визначену нормами ст. 110 ВКУ та ст. 48 КУпАП.

Враховуючи вищевикладене, просимо Вас звернутися до Деражнянської міської ради, яка є розпорядником земельних ділянок водного фонду та водних об’єктів, для приведення у відповідність договорів оренди до вимог чинного законодавства у зручний для Вас час з понеділка по четвер з 9:00 по 12:00 год. (м. Деражня, вул. Миру 11/1, 218 каб.)